Сальникове набивання


Російська мова



Сальникові набивання широко застосовуються для ущільнення рухомих та нерухомих з'єднань різних машин та апаратів з метою забезпечення їх герметичності. Правильний вибір та застосування типу та марки набивання значною мірою визначають працездатність вузлів ущільнення та агрегату в цілому. 


Основні вимоги до сальникових набивок: забезпечення герметичності протягом періоду експлуатації обладнання, створення мінімальної сили тертя в зоні контакту набивання з рухомими деталями, що ущільнюються, стійкість матеріалу набивання до ущільнюваних робочих середовищ. 


Плетені сальникові набивки є найбільш поширеним видом ущільнювальних матеріалів, що застосовуються для заповнення сальникових камер арматури, відцентрових (центробіжних) та поршневих насосів. 


Сальникові набивання розрізняються матеріалом з якого вони виготовлені способом плетіння (структурою), а також просоченням. 


Основою сальникових набивок є різні волокнисті матеріали у вигляді ниток. В даний час поширені такі види ниток: азбестові, натуральні - бавовняні, луб'яні (прядив'яні, джутові), хімічні (синтетичні волокна) - фторопластові (ПТФЕ), нитки з терморозширеного графіту (ТРГ, ТМГ), карбонові, кевлар. 


Просочення найчастіше буває жирове з нафтових екстрактів із вмістом графіту або без нього, а також просочення фторопластової емульсією. Просочені набивання є самозмащувальними і не вимагають додаткового мастила сальника. 


За способом плетіння набивання поділяються на наскрізне плетіння і з обплетеним сердечником (кількість шарів обплетення залежить від розміру перерізу набивання). 


Зазвичай сальникові набивання квадратного перерізу, але іноді потрібні круглого перерізу (наприклад для ущільнення кришок з круглою канавкою).

 

 ПРАЙС ЛИСТ


На головну сторінку

 

веб дизайн сайта