Про фірму

ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «ТЕМЕТ» була заснована в березні 1999 р., пізніше в 2005р. було створено ТОВ "ВКФ "ТЕМАК", яке взяло на себе зовнішньоекономічну діяльність. 

Основний напрямок діяльності останнім часом – імпорт та реалізація в Україні азбестових та безазбестових ущільнювальних та теплозахисних матеріалів: 

азбестові: сальникове набивання, шнур азбестовий, азботканина. 

безазбестові: сальникове набивання з натуральних ниток (бавовна, пенька) та штучних ниток (терморозширений графіт, тефлон PTFE, кевлар і т.д.), керамічні тканини, керамічні шнури, склотканини, склошнури 

ТОВ «ВКФ «ТЕМЕТ» представляє в Україні інтереси наступних компаній:

Gongyao sealing materials CO. Ltd -
(Китай), вся азбесто-технічна продукція фабрики сертифікована за стандартом ISO 9001 : 2000. Імпортована продукція -  азботканина, азбестові та безазбестові сальникові набивки, азбестові шнури, склотканини та склошнури. 

Теплоізоляційні матеріали нового покоління із керамічних волокон. 

Для виробництва азбестових виробів завод використовує місцевий азбест.

QINGDAO STARWHEEL FRICSHION& PACKING MATERIALS CO. LTD
(Китай), одна з найбільших фабрик у Китаї з виробництва азбестотехнічних виробів. 

Заснована в 1951 р. Виробництво та продукція фабрики сертифіковані за стандартом ISO 9002. Імпортована продукція асботкань, азбестові та безазбестові набивки, азбестові шнури, гальмівна стрічка найвищої якості. 

Продукція виробляється відповідно до ГОСТу. Для виробництва азбестових виробів фабрика використовує імпортний азбест найвищої якості.
ТОВ «ВКФ «ТЕМЄТ» пропонує своїм замовникам продукцію лише гарної якості, що відповідає вимогам ГОСТів та міжнародним стандартам. На складах фірми у Києві постійно знаходиться широкий асортимент продукції, що забезпечує будь-яку потребу замовників. 

Відвантаження продукції здійснюється зі складу в м. Києві або доставляється містами України автоперевізниками. 

Час роботи офісу з 8:00 до 17:00 без перерви на обід. 

Час роботи складу з 9:00 до 16:00. 

Сподіваємось на взаємовигідну співпрацю. 

Склад фірми у КиєвіНа головну

веб дизайн сайта